Kultywator ALEY 5600

Kultywator ALEY 5600

Ciągnione kultywatory do uprawy pasowej ALEY-5600.1 i zawieszane ALEY-5600.2 z aplikacją 3 nawozów w tym jeden w postaci płynnej.

Ciągnione kultywatory do uprawy pasowej ALEY-5600.1 i zawieszane ALEY-5600.2 są zaawansowanym technologicznie rozwinięciem biura projektowego naszej firmy, które pozwala na rozsądne prowadzenie uprawy pasowej przy użyciu technologii Strip-Till dla upraw rzędowych z rozstawem rzędów 75 cm, 52 cm i 45 cm oraz przeróbki. 

Głębokość uprawy wynosi do 30 cm. Oznacza to, że pasy uformowane w technologii Strip-Till nagrzewają się lepiej niż całe pole.

W jednym przejeździe agregat wykonuje takie czynności jak: wycinanie chwastów i resztek pożniwnych, czyszczenie rzędów, spulchnianie z zastosowaniem nawozów płynnych i suchych, formowanie redlin i zatrzymywanie wilgoci, niszczenie brył gleby. Jednocześnie uzyskuje się idealne łoże siewne do uzyskania przyjaznych sadzonek roślin rzędowych, dokładne rozmieszczenie nawozów w strefie rozwoju systemu korzeniowego. ALEY-5600.1 ma szerokość roboczą 5,6 m.

Przy spulchnianiu pasmowym nawozy sypkie i płynne dostają się do podłoża pod zawartość na różne głębokości, dzięki temu systemowi roślina otrzymuje  nawóz wtedy, gdy tego szczególnie potrzebuje - w okresie aktywnego wzrostu. Rośliny rozwijają silny system korzeniowy, który nabywa zdolność pozyskiwania wilgoci z głębi ziemi.

Zobacz w sklepie

Maszyny
Pozostały asortyment znajduje się w zakładce sklep. Zapraszamy
Szukaj